wtorek, 18 lutego 2014

Co do rozdziału 3...

Niestety, nie dodam go dziś, bo weszłam tak szybko. Byc może dodam go jutro, w czwartek lub dopiero w weekend. Jutro mam badanie wyników, kartkówkę z lektury, w piatek kolejną kartkówkę, więc nie wiem czy dam radę przetłumaczyć... Mam do Was jeszcze jedna prośbę... Mianowice chodzi o to, zebyście komentowały... Bardzo Was o to proszę, bo nie wiem czy w ogóle ktos czyta moje tłumaczenie. Jeśli możecie kliknijcie też w ankiecie, że czytacie lub nie. Bardzo Was o to proszę.
~nessa ♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz